Par mums

Igaunijas USS Grupp iegādājas Securitas apsardzes biznesu Igaunijā un Latvijā  

USS Grupp, kas apvieno uzņēmumus, kuri Igaunijā nodarbojas ar nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, apsaimniekošanu un drošības pakalpojumu sniegšanu, iegādājas apsardzes pakalpojumu biznesu Igaunijā un Latvijā no vienas no pasaulē lielākajām apsardzes kompānijām Securitas.   

Saskaņā ar USS Group OÜ un Securitas AB pirmdien, 16. novembrī, parakstīto līgumu, USS Group kļūst par 100% īpašnieku Securitas uzņēmumiem Igaunijā un Latvijā. Puses ir vienojušās, ka darījuma summa paliks konfidenciāla.   

USS Group valdes loceklis Tarmo Keskila (Tarmo Keskküla) sacīja, ka Securitas apsardzes biznesa iegāde Igaunijā un Latvijā veicinās drošības pakalpojumu tirgus attīstību Baltijas valstīs un pastiprinās konkurenci šajā nozarē. “Ar šo darījumu USS Group pirmoreiz ienāk Latvijas drošības un apsardzes biznesa tirgū. Grupā ietilpstošā kompānija USS Security pēdējos gados ir visstraujāk augošais apsardzes uzņēmums Igaunijā,“ skaidroja T. Keskila.  

Latvijas uzņēmuma Securitas klientiem visi esošie līgumi paliks līdzšinējā formā un notikušais darījums nenesīs nekādas līgumattiecību izmaiņas. Turklāt jaunais īpašnieks neplāno tuvākajā nākotnē ieviest arī būtiskas izmaiņas Securitas struktūrā un darbinieku štatā. “Securitas darbinieki ir lieliski speciālisti savā jomā, un man ir prieks, ka mēs turpināsim virzīties uz priekšu kā vienota komanda. Apvienojot USS Security IT risinājumus un Securitas komandas zinātību digitalizācijas jomā, tās ilggadējo globālo pieredzi un kompetenci drošības tehnoloģiju jomā, mēs spēsim piedāvāt saviem klientiem labākos risinājumus un teicamu apkalpošanu,” sacīja T. Keskila.  

Par uzņēmumu:  

USS Group OÜ apvieno uzņēmumus, kas Igaunijā nodarbojas ar nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, apsaimniekošanu un drošības pakalpojumu sniegšanu. Grupā ietilpst uzņēmums USS Security Eesti AS (apsardzes un drošības pakalpojumi), Ermeesia OÜ (nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pakalpojumi), Techno Life OÜ (pilnas automatizācijas pakalpojumi viedām mājām un komercēkām)   

USS Security Eesti AS pēdējos gados ir bijusi visātrāk augošā kompānija Igaunijas drošības tirgū, kas ir ieviesusi virkni inovatīvu risinājumu drošības jomā, piemēram, dalīšanās ekonomikas idejās balstīto USS Drive patrulēšanas platformu, apsardzes pakalpojumu ar droniem, viedo risinājumu, kas ļauj atteikties no atslēgu izmantošanas viesnīcu sektorā, kā arī daudzus citus. Šobrīd USS Security strādā vairāk nekā 900 darbinieku.  

Uzņēmums sniedz galvenokārt kombinētus drošības risinājumus, tehnisko apsardzi un fizisko apsardzi; patrulēšanas pakalpojumus un konsultācijas drošības jomā.  

 

Tarmo Kesküla,  
 USS Grupp